Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти
Хіт продажів
Акції

3D РУЧКА — НОВАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ТРИВИМІРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ЯКА МАЛЮЄ В ПОВІТРІ ГІДНИЙ ПОДАРУНОК, ВІД ЯКОГО ДИТИНА БУДЕ В ЗАХВАТІ!

3D РУЧКА — СУЧАСНИЙ СПОСІБ ВИРАЖЕННЯ ТВОРЧИХ ІДЕЙ!

Малювання ніколи не було настільки прогресивним і забавним з появою 3d ручок. Це відносно новий інструмент для розробників, дизайнерів, художників та любителів. Ці, звичайні на перший погляд, ручки допомагають вам досягти незвичайного ефекту. Те, що було лише фантазією кілька років тому, тепер створено і успішно інтегровано в наше життя. 3D ручки дозволяють малювати і моделювати речі так, як ви собі уявляєте, використовуючи нагріті пластикові нитки, вставлені в ручку. Кольорові пластикові нитки нагріваються в тривимірній друкованій ручці, а потім охолоджуються, щоб зробити тривимірний об'єкт. Малюнки, які ви, як правило, створюєте за допомогою звичайної ручки і олівця, є двовимірними. 3D ручки додають ще один вимір і роблять ваші малюнки і твори мистецтва особливо реалістичними. З 3Д ручкою Ваші можливості безмежні, і ви можете зробити з її допомогою практично все, що Вам захочеться.

3D РУЧКА ЯК МОЖЛИВІСТЬ ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ!

У наші дні діти божеволіють від бажання покористуватися 3Д ручкою. Діти люблять 3D ручки, тому що ці інструменти дозволяють розростатися дитячій уяві. Підлітки знаходять їх безцінним інструментом для розвитку концептуального мислення і розуміння сучасного 3D-моделювання. Навчання дітей дизайну, побудови та просторового розуміння є невід'ємною функцією 3D ручок. Зазвичай цей тип ручок поставляється з книгою з ескізами, щоб дати дітям уявлення про створення трафаретів і об'єктів. 3д ручки допомагають розширити розумові можливості дітей і спонукають до розвитку креативності та уяви. Ваша дитина може використовувати зроблені 3Д вироби як художні прикраси і розміщувати їх на повсякденних предметах, наприклад прикраси на новорічну ялинку.

3Д РУЧКА ЯК ОСВІТНІЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ УЧНІВ!

Ряд дослідників виявили, що учні навчаються більш ефективно, працюючи практично. Малювання завжди вважалося забавним заняттям для дітей і підлітків, оскільки вони створюють щось, що можуть візуалізувати. Використання 3D ручки додасть додатковий елемент сприйняття і дотику до того, що вони створили. При правильному використанні ручки навички візуального навчання, малювання і спостереження учнів можуть бути в значній мірі поліпшені. Дослідники також виявили, що люди більш ефективно запам'ятовують зображення та фотографії, ніж слова та букви. Це тому, що наш мозок запрограмований таким способом. Таким чином, використання 3D ручки також може допомогти вчителям і батькам зробити їх презентації більш інтерактивними для дітей. Тепер є ще один вимір, який потрібно брати до уваги. Всі бачили використання інтерактивної дошки в класних кімнатах для того, щоб зробити клас інтерактивним і вийти за рамки традиційних дощок. 3D ручка може стати ще одним інструментом для представлення графіків і зображень в класі, які будуть тривимірними. Це нововведення дозволяє вчителям навчати дітей будівництву об'єктів, а не просто їх малюванню. Правильне використання 3 д ручки може не тільки принести користь учням, але також зменшить навантаження на вчителів. Було помічено, що вчителі часто стикаються з труднощами, перевіряючи і коригуючи Геометричні креслення учнів індивідуально. За допомогою 3D-ручки вчителі можуть попросити учнів побудувати геометричні моделі на своєму столі, які вчитель може розглядати зі свого місця. Крім того, учні зможуть порівняти свою будову з роботами своїх однокласників, і це сприятиме самонавчанню в класі з невеликими зусиллями класного вчителя.

ЧТО ТАКЕ 3D РУЧКА?

 

 

 

 

Ще пару років тому ми навіть уявити не могли що ж таке "3D-ручка"?! А зараз складно уявити сучасний світ без інноваційних технологій в цій галузі. Кругом різні види 3Д принтерів, які з кожним роком стають технологічніше і продуманіше. Їх принцип роботи не змінюється. Нікого не здивуєш вже 3D-принтером. Але таке не можна сказати про 3D Ручки-неймовірно круті гаджети, за допомогою яких можна малювати шедеври не тільки на папері, а прямо в повітрі!

Навіщо потрібна ця диво-ручка на святі? - Вона розвиває просторове мислення і творчі здібності у «художників», і це просто крутий інноваційний гаджет, за допомогою якого можна зробити подарунки друзям і рідним.

Також, конкретно під Ваш захід можна зробити Шаблони логотипу Вашої компанії, і всі бажаючі заберуть додому частинку торжества і приємні спогади.
Наш майстер навчить техніці 3D-моделювання всіх бажаючих, і кожен учасник зможе знайти новий творчий навик.

Цей атракціон стане тим самим технологічним проривом на вашому заході! Ми гарантуємо, всі будуть неймовірно задоволені пройденим майстер-класом з 3Д-малювання.

3D РУЧКИ ПРОЙШЛИ МІЖНАРОДНУ СЕРТИФІКАЦІЮ ЯКОСТІ!