Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти

Гарантія


Гарантія якості на всю нашу продукцію 12 місяців.

Я МОЖУ ОБМІНЯТИ ТОВАР АБО ПОВЕРНУТИ ТОВАР?

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 30 днів з моменту покупки. Це право гарантує вам "Закон Про захист прав споживача".

Щоб використовувати цю можливість, будь ласка, переконайтеся що:

  • Товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, відколів, потертостей;
  • Товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • Збережені всі ярлики і заводське маркування.

Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Куди звертатися з питань гарантійного обслуговування?

У разі, якщо Товар потребує гарантійного обслуговування, просимо вас звернутися до продавця у якого ви придбали виріб або в сервісний центр, контактні дані якого ви можете знайти в гарантійному талоні або уточнюйте за тел.

Сервісний центр не може відремонтувати мій товар в гарантійний період?

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного терміну істотних недоліків, які виникли з вини виробника, в товарі, який ви у нас купили, або він вийшов з ладу з вини виробника і не може бути відремонтований в авторизованому сервісному центрі, ми обміняємо товар на аналогічний або повернемо гроші.

Для цього, будь ласка, надайте нам:

  • Товар з повною комплектацією (зарядний пристрій, коробка…);
  • Гарантійний талон;
  • Висновок сервісного центру з відміткою про те, що товар має «істотний недолік».

Какова гарантия на этот товар?

Термін гарантії вказаний в описі кожного товару на сайті. Гарантія надається на термін від 14 днів до 12 місяців, в залежності від товару. Гарантія може бути представлена виробником або продавцем. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника або гарантійний талон продавця.