Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти

Ремонт 3D ручки

Ціни на послуги ремонту 3D ручок

Перелік робіт
Вартість
Діагностика
безкоштовно *
Ремонт роз'єму
від 150 грн
Заміна мотора
від 250 грн
Заміна нагрівача
від 250 грн
Ремонт після потрапляння вологи
від 150 грн
Пайка, компонентний ремонт
від 150 грн
Складання акту технічного стану
від 150 грн
* У разі відмови від ремонту вартість діагностики складе
від 50 грн

ЗВЕРТАЄМО УВАГА!

Ремонтуємо 3D Ручки тільки придбані у нас!

Кожен користувач 3D ручки, рано, чи пізно стикається з проблемою, коли 3D ручка не подає пластикову нитку, западають кнопки, не працює дисплей або не включається ручка. Якщо ваша ручка не подає пластик, не завантажує нову нитку, не включається або є інша проблемна ситуація звертайтеся в наш сервісний центр. Швидко і професійно виробляємо ремонт 3D ручок.

Що робити в цьому випадку не потрібно?

  1. Не намагайтеся самостійно відремонтувати 3Д ручку! Швидше за все ви тільки погіршить стан гаджета і тим самим збільшите вартість ремонту.
  2. Не варто підключати до вашої ручці якийсь інший блок живлення та перевіряти таким чином її працездатність. Така перевірка може нашкодити.
  3. Не потрібно ручкою стукати думаючи, що це якось допоможе.

Поради інженера: Як правильно почати роботу

Інструкція:

Крок 1. Підключення 3D ручки.

Підключіть адаптер в роз'єм електроживлення та підключіть його до джерела живлення. Загориться жовтий індикатор включення, на екрані висвітиться вибір пластика, і ручка перейде в режим очікування. Клавішами біля екрану виберіть потрібний тип пластика.

Крок 2. Розігрів 3D ручки.

Натисніть на кнопку подачі пластика, індикатор готовності загориться червоним кольором і 3D ручка почне нагріватися. Час повного нагріву близько 30-ти секунд, після чого індикатор готовності загориться зеленим кольором. При необхідності, додатково відрегулюйте температуру нагрівання пластику.

Крок 3. Завантаження пластика в 3D ручку.

Візьміть пластик рівним кінцем і вставте його в отвір для завантаження пластика. Натисніть і утримуйте кнопку подачі пластика до тих пір поки пластик не вийде з сопла. Ручка готова до використання.

Крок 4. Регулювання швидкості.

Щоб встановити інтервал між потрібно змінити положення контролера швидкості. У положенні ближче до носика буде повільна швидкість, в положенні до кінця 3D ручки - швидка.

Крок 5. Витяг або заміна пластика.

Для того щоб вилучити пластик з 3D ручки потрібно натиснути кнопку вилучення пластика, і почекати повного виходу пластика. Для заміни пластика повторіть крок 3.

Увага!

Не допускайте, щоб пластик вільним кінцем наближався до отвору для завантаження пластика ближче ніж на 5 см. В іншому випадку пластик буде неможливо вилучити і потрібно додати пластик в 3D ручку і допомогти ручці перейти на новий пластик. Отримуйте пластик після завершення роботи.

Не рекомендується використовувати дітям до 8 років без нагляду батьків.

При роботі з ABS пластиком не бажано працювати більше 30 хвилин в непровітрюваному приміщенні.

Примітки

3D ручка буде автоматично переходити в режим очікування, якщо не використовується більше 3 хвилин. У режимі очікування світиться жовтий індикатор живлення, а на екрані написано SLEEP. Щоб відновити роботу натисніть на кнопку подачі пластика. Не залишайте ручку в режимі очікування без нагляду, або на тривалий строк!

Рекомендовані настройки температури для 3D Ручки:

  • ABS: низька (210 ℃) / середня (215 ℃) / висока (230 ℃)
  • ABS +: низька (200 ℃) / середня (210 ℃) / висока (220 ℃)
  • PLA: низька (160 ℃) / середня (180 ℃) / висока (190 ℃)
  • PCL: низька (60 ℃) / середня (80 ℃) / висока (90 ℃)