Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти
Огляд 3D ручка Myriwell Stereo Drawing (RP-200B)

Огляд 3D ручка Myriwell Stereo Drawing (RP-200B)

2019-07-11 14:25:35   0   469

Привіт, дорогі друзі, вас вітає інтернет магазин 3Д ручок 3dpens.com.ua.

І сьогодні у нас на черзі огляд 3д ручки Myriwell Stereo Drawing (RP-200B). Ця ручка знаходиться в цій великій коробці. Вона упакована досить щільно, так що так просто цю коробку не відкрити. Нарешті нам це вдалося. Перше, що ми бачимо – це інструкція, вона йде англійською мовою. А також є мінімальний стандартний набір PCL пластика. Ця ручка використовує пластик діаметром 1.75 мм.а ось ми бачимо і нашу 3Д ручку. Вона у нас бірюзового кольору. Тут ми бачимо логотип Myrivell, маленький екранчик і кнопки. Виходячи з перших відчуттів, ця ручка легка і добре збалансована. Зараз давайте я розповім вам про функціональні здібності цієї ручки.

Тут у нас знаходиться вхід для харчування. Myrivell Stereo Drawing має вбудований акумулятор, а це означає, що ми можемо зарядити ручку і користуватися нею без шнура. Але якщо ви хочете, ви можете користуватися цією 3Д ручкою і від розетки. Сюди ми будемо вставляти пластик для ручки. Ця ручка працює з такими типами пластику, як PLA і PCL. Ці види пластику є біорозкладаними поліефірами, тому вони безпечні для вашого здоров'я і не видають неприємного запаху під час роботи, тому вони дорожче, ніж популярний ABS пластик, який ця 3Д ручка не підтримує.

На лівій стороні ручки вже звично розміщені 2 кнопки. Нижня-це кнопка подачі пластику, а верхня – кнопка повернення пластику. З правого боку ручки знаходиться слайдер, який відповідають за перемикання швидкості подачі пластика. Опустимо його нижче-швидкість буде повільна, піднімемо вгору-швидкість буде швидка. Зверху ручки ми бачимо екранчик і 2 кнопочки, які відповідають за перемикання режимів використовуваного пластика, а також підвищення і зниження температури. Температура плавлення PLA і PCL пластика різна, тому дуже важливо правильно вибрати потрібний режим, перш ніж вставити пластик в ручку. Ця ручка має знімне сопло, що дозволяє легко його замінити в разі поломки.

У комплектації до цієї 3Д ручці йде адаптер живлення і шнур. Також ми бачимо, що тут є ось така ось крута підставка, на яку ми можемо поставити цю ручку під час зарядки.

Щоб зарядити акумулятор ручки, потрібно поставити її на підставку і підключити до розетки. Час повної зарядки трохи менше години. Щоб включити ручку потрібно натиснути на кнопку подачі пластика. Тепер слід виставити режим пластика. Ми будемо використовувати PLA пластик, тому нам потрібно, щоб на екранчику висвітилися букви PLA. Ми це зробили і тепер можна натиснути на кнопку подачі пластика. Поки ручка розігрівається, горить червоний індикатор, і ми бачимо, як піднімається температура. Для PCL пластика робоча температура повинна бути приблизно 73 градуси, а для PLA пластика 185 градусів. Коли індикатор засвітиться зеленим світлом, це означає, що ручка готова до використання і вже можна вставляти пластик і починати роботу.

Ось пластик вже пішов, і я спробую що-небудь змоделювати за допомогою трафарету...

Що ж у мене вийшла ось така ось модель. Працювати з цією 3Д ручкою було приємно і дуже зручно. За допомогою маленького екранчика можна відрегулювати температуру. Якщо пластик йде занадто рідкий і пузирістий, температуру потрібно поставити трохи нижче. Якщо пластик погано виходить з сопла і він дуже твердий, то потрібно трохи підвищити температуру.

Щоб завершити роботу з цією 3Д ручкою, потрібно витягти з неї пластик натисканням на кнопку зі стрілочкою вгору, а потім натиснути на цю кнопку протягом 3 секунд. Як бачимо, всі індикатори згасли.

Увага! Наступна інформація буде дуже важливою! Якщо ви користувалися пластиком PCL і вирішили перейти на PLA, Вам потрібно витягти PCL пластик, перезапустити ручку, вибрати режим PLA, дочекатися зеленого світла індикатора і вставити PLA пластик в ручку.

Але якщо ви користувалися пластиком PLA і вирішили перейти на PCL, процедура буде трохи інша, так як температура плавлення PLA набагато вище і нам потрібно буде позбутися від залишків PLA пластика в соплі ручки. Тому Вам потрібно витягти PLA пластик, вставити PCL пластик не змінюючи режиму і натиснути на кнопку подачі пластика. Як тільки ви побачили, що з носика ручки повністю вийшов PLA пластик і пішов PCL пластик, Вам потрібно вимкнути ручку і дати їй охолонути 2 хвилини. Потім повторно включіть ручку, виберіть режим PCL, дочекайтеся зеленого світла індикатора і вставляйте назад PCL пластик.

Загалом, ця 3Д ручка зроблена дуже якісно, а працювати з нею дуже легко і комфортно, так як Вам не заважає шнур і не обмежує ваші дії. У комплекті з цією ручкою, Ви також отримуєте ці класні трафарети і свердло для чищення сопла.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!