Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти
Огляд 3D ручка Air Pen Ultra (RP-900A)

Огляд 3D ручка Air Pen Ultra (RP-900A)

2019-07-11 12:28:10   0   808

Сьогодні у нас огляд на 3Д ручку Air Pen Ultra (RP900A). Хочу відзначити, що наш інтернет магазин є офіційним дистриб'ютором цієї 3д ручки в Україні. І оригінальну версію Air Pen ви можете придбати тільки у нас. Що ж, розглянемо упаковку цієї 3д ручки. Коробочка невелика і на ній вказані всі характеристики і ключові особливості самої 3д ручки. Відкривається коробка легко, потрібно просто зняти кришку. І перше, що ми бачимо це наша 3Д ручка. Вона сріблястого кольору, зроблена з алюмінію і виглядає дуже і дуже стильно. Ця ручка неймовірно тонка, має округлу форму, тому її легко прийняти за фломастер. Також ця ручка дуже легка, її вага становить всього на всього 45 грам. Ковпачок надійно захищає сопло ручки від пошкоджень. Діаметр сопла тонше, ніж у багатьох інших ручок, і становить 0.6 мм. спереду ця ручка має невеликий дисплей, який відображає користувачеві всю потрібну інформацію про температуру і показує режим використовуваного пластика. Велика кнопка-це кнопка подачі пластику. Дві маленькі кнопки відповідають за перемикання режимів пластика, швидкості і коригування температури. Маленька кнопка зі стрілочкою вправо також відповідає за вилучення пластику. Зверху є вхід для живлення і отвір для пластику.

У комплектації також є інструкція англійською мовою, стандартний набір пластику, маленька викрутка (для розбирання і чищення ручки), адаптер живлення і кабель. Ця 3Д ручка працює як від розетки, так і від Павербанк.

Як працювати 3Д ручкою?

Ми підключаємо ручку до розетки і бачимо, що дисплей запрацював. Тепер нам потрібно вибрати режим в залежності від того, який пластик ми будемо використовувати. Ця ручка підтримує ABS і PLA пластик з діаметром нитки 1.75 мм.щоб змінити режим нам потрібно одночасно натиснути на дві маленькі кнопки. Режим змінився і тепер нам потрібно натиснути на кнопку подачі пластика. Температура піднімається, а це означає, що ручка гріється. Як тільки температура досягне потрібного значення можна вставляти пластик.

Ось ми бачимо, що температура вже досягла потрібного значення, тепер потрібно вставити пластик і натиснути на кнопку подачі. Ця ручка має ручний і автоматичний режим подачі пластику. Щоб включити автоматичний режим, потрібно 2 рази натиснути на кнопку подачі. Як тільки пластик піде з носика, можна починати малювати. За допомогою маленьких кнопок + і-можна змінити робочу швидкість під час малювання. Ця ручка має аж 6 швидкісних режимів.

Дорогі глядачі, у мене вийшов ось такий малюнок. Щоб вручну змінити температуру під час роботи, потрібно затиснути середню кнопку на 2-3 секунди і за допомогою кнопок + і – відрегулювати температуру. А щоб вимкнути ручку, потрібно витягти пластик натисканням на кнопку вгору, а після цього відключити шнур живлення.

Працювати з цією ручкою було неймовірно зручно. Ручка дуже ергономічна. Вона просто відмінно сидить в руці, і під час роботи складається враження, що Ви користуєтеся звичайним кольоровим фломастером, так як ця 3Д ручка надзвичайно тонка і легка, тому абсолютно не схожа на ті 3д ручки, що ми звикли бачити. Збірка цієї ручки виконана дуже якісно. Ручка підтримує два типи пластику-ABS і PLA. Має невеликий дисплей. У ручці передбачена функція ручного регулювання температури. Після 2-3 хвилин простою ручка перемикається в сплячий режим, що захищає її від перегрівання. Особливою перевагою цієї ручки є той факт, що після того як ви що-небудь намалювали і відпустили кнопку подачі, виділення пластика відразу ж припиняється на відміну від деяких інших 3Д ручок, в яких пластик ще деякий час тече з носика, що може заважати.

Купуючи цю 3Д ручку в нашому інтернет магазині, ви безкоштовно отримуєте трафарети і свердло для чищення сопла. Відмінного вам настрою і до нових зустрічей.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!