Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти
Огляд 3D ручка MyRiwell 6 Stereo OLED

Огляд 3D ручка MyRiwell 6 Stereo OLED

2019-07-11 14:00:54   0   1482

Привіт, дорогі друзі, вас вітає інтернет магазин 3Д ручок 3dpens.com.ua.

І сьогодні ми розглянемо 3Д ручку MyRiwell 6 Stereo Graffiti (RP200A). Ручка добре упакована. На коробці вказана вся потрібна користувачеві інформація про цю 3Д ручці. Відкривається ця коробка легко. І перше, що ми бачимо це інструкція англійською мовою, стандартний набір PLA пластика і звичайний адаптер живлення. Ця ручка працює від стандартної розетки, а також підтримує такі типи пластику як ABS і PLA з діаметром нитки 1.75 мм.

Ця 3Д ручка дуже легка, її вага становить всього 60 грам. Ручка також добре збалансована. Зроблена вона з дуже якісного і гладкого пластику приємного на дотик. Спереду ця ручка має невеликий дисплей, який відображає користувачеві всю потрібну інформацію про температуру і показує режим використовуваного пластика. Також спереду є дві кнопки + і -, за допомогою яких можна регулювати температуру. Зліва по сусідству знаходяться кнопки подачі і повернення пластика, а праворуч є дві кнопки перемикання швидкості подачі пластика, і зміни режимів. Зверху є вхід для живлення і отвір для пластику.

Як працювати 3Д ручкою?

Ми підключаємо ручку до розетки і бачимо, що на екранчику висвітилася вся необхідна нам інформація. Тепер нам потрібно вибрати режим в залежності від того, який пластик ми будемо використовувати. Ми будемо використовувати ABS пластик, тому нам потрібно, щоб на дисплеї відображалися букви ABS. Для цього нам потрібно затиснути обидві кнопки з правого боку ручки. Режим змінився і тепер нам потрібно натиснути на кнопку подачі пластика. Температура піднімається, а це означає, що ручка гріється. Як тільки температура досягне потрібного значення, можна вставляти в ручку пластик.

Ось ми бачимо, що температура вже досягла потрібного значення і ручка розігрілася. Тепер нам потрібно вставити пластик і натиснути на кнопку подачі. Ця 3Д ручка має аж 6 швидкісних режимів, хоча шоста швидкість використовується тільки для подачі пластика в ручку. Під час тривалої роботи краще використовувати швидкості від одиниці до п'яти.

Дорогі глядачі, у мене вийшов ось такий малюнок. Тепер щоб вимкнути ручку, потрібно витягти пластик натисканням на кнопку вгору, а після цього відключити шнур живлення.

Малювати цією ручкою було дуже зручно. Ручка завдяки своїй формі добре сидить в руці. Якість збірки відмінна. У ручці використовується знімне сопло, що дозволяє легко його зняти і почистити або замінити в разі засмічення. Ручка підтримує відразу два типи пластику ABS і PLA. Є невеликий дисплей, який полегшує роботу з 3Д ручкою. З MyRiwell V6 ви можете підібрати ідеальну для Вас швидкість подачі пластику, так як ця ручка має 6 швидкісних режимів. У цій ручці також передбачена функція ручного налаштування температури.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!