Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти
Огляд 3D ручка MyRiwell RP100B

Огляд 3D ручка MyRiwell RP100B

2019-07-11 14:22:09   0   450

Привіт, дорогі друзі, вас вітає інтернет магазин 3Д ручок 3dpens.com.ua. і сьогодні ми будемо робити огляд на вже дуже популярну 3Д ручку MyRiwell другої версії (RP-100B). Ручка упакована в просту, але хорошу упаковку, на якій вказана вся необхідна інформація. Так... давайте її відкриємо і подивимося, що знаходиться всередині.

Тут ми бачимо стандартний набір PLA пластику. Ця 3D ручка працює з двома типами пластику PLA і ABS. Тут також є інструкція англійською мовою. Маленька коробочка, в якій лежить адаптер живлення. Цю ручку можна підключати до звичайної розетки. І ось, власне кажучи, сама 3Д ручка. Ця ручка фіолетового кольору. Є логотип і серійні номери, що підтверджує оригінальність цієї 3д ручки. Ручка легка. Спереду в цій ручці є невеликий дисплей, який відображає всю необхідну інформацію, і за допомогою якого можна перемикати режими використовуваного пластика і регулювати температуру. Зліва вже звично знаходяться кнопки подачі і повернення пластика. Праворуч є повзунок перемикання швидкості подачі пластика. Зверху є вхід для живлення і отвір для пластику.

Як працювати 3Д ручкою?

Ми підключаємо ручку до розетки і бачимо, що засвітився жовтий індикатор. Тепер нам потрібно вибрати режим в залежності від того, який пластик ми будемо використовувати. Ми будемо використовувати ABS пластик, тому нам потрібно, щоб на дисплеї відображалися букви ABS. Ми це зробили і тепер нам натиснути на кнопку подачі пластика. Загорівся червоний індикатор, а це означає, що ручка гріється.

Ось уже засвітився зелений індикатор, тепер нам потрібно вставити пластик і натиснути на кнопку подачі. Як тільки пластик піде з носика, можна починати малювати.

Тепер щоб вимкнути ручку, потрібно витягти пластик натисканням на верхню кнопку і вийняти шнур. Працювати цією ручкою було дуже зручно. Ручка добре сидить в руці, а вагомою перевагою цієї ручки є наявність дисплея і підтримка відразу двох типів пластику ABS і PLA.

Купуючи цю 3Д ручку в нашому інтернет магазині, ви також безкоштовно отримуєте трафарети і свердло для чищення сопла.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!