Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти
Огляд 3D ручка MyRiwell RP100C

Огляд 3D ручка MyRiwell RP100C

2019-07-11 14:23:24   0   427

Привіт, дорогі друзі, вас вітає інтернет магазин 3Д ручок 3dpens.com.ua. і сьогодні ми розглянемо 3Д ручку MyRiwell RP100C

Ручка упакована в цю стильну мініатюрну дерев'яну коробку. На коробці зображений логотип і вказана вся необхідна користувачеві інформація про цю 3Д ручці. Відкриваємо коробку і перше, що ми бачимо це інструкція англійською мовою, USB кабель і сама 3Д ручка. Як ми бачимо через те, що коробочка дуже маленька в комплектації немає адаптера живлення, тому користуватися цією ручкою можна від Павербанк, або окремо потрібно буде придбати адаптер живлення на 5V 2А.

Ця 3Д ручка дуже легка, її вага становить всього 55 грам. Зроблена вона з алюмінію. Сопло ручки надійно захищене ковпачком. Спереду ця ручка має невеликий дисплей, який відображає користувачеві всю потрібну інформацію про температуру і показує режим використовуваного пластика. Дві великі передні кнопки-це кнопки подачі і повернення пластику. Дві маленькі кнопки відповідають за перемикання режимів і коригування температури. Швидким дворазовим натисканням на кнопку подачі можна поміняти швидкість. Ця ручка має 4 швидкісних режими. Зверху є вхід для живлення і отвір для пластику. Верхній ковпачок також знімається, що дозволяє почистити ручку в разі засмічення.

Як працювати 3Д ручкою?

Ми підключаємо ручку до розетки і бачимо, що загорівся жовтий індикатор. Тепер нам потрібно вибрати тип пластику, який ми будемо використовувати. Ця ручка підтримує ABS і PLA пластик з діаметром нитки 1.75 мм.ми виберемо за допомогою верхньої кнопки режим ABS і натиснемо на кнопку подачі. Загорівся червоний індикатор, температура піднімається, а це означає, що ручка гріється.

Ось уже загорівся зелений індикатор, а це означає, що температура вже досягла потрібного значення і ручка розігрілася. Тепер нам потрібно вставити пластик і натиснути на кнопку подачі. Як тільки пластик піде з носика, можна починати малювати.

Дорогі глядачі у мене вийшов ось такий малюнок. Тепер щоб вимкнути ручку, потрібно витягти пластик натисканням на кнопку вгору, а після цього відключити шнур живлення.

Мені сподобалося працювати з цією 3Д ручкою. Вона упакована в красиву презентабельну упаковку. Ця 3Д ручка дуже добре сидить в руці. Якість збірки і Матеріал ручки відмінні. У ручці використовуються знімне сопло і знімний верхній ковпачок, що дозволяє легко почистити девайс в разі засмічення. Діаметр сопла тонше, ніж у багатьох інших ручок, і становить всього 0.6 мм, що дозволяє робити малюнки більш філігранними. Ручка підтримує два типи пластику-ABS і PLA. Має невеликий дисплей. У ручці передбачена функція ручного регулювання температури. Після 2-3 хвилин простою ручка перемикається в сплячий режим, що захищає її від перегрівання. Недоліком цієї моделі є відсутність адаптера живлення, тому ручку потрібно підключати до Павербанк або самостійно купувати адаптер на 5V 2А. але в цілому ця ручка вельми і вельми хорошої якості.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!