Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти
Огляд 3D ручка MyRiwell V4 (RP800A)

Огляд 3D ручка MyRiwell V4 (RP800A)

2019-07-11 14:34:40   0   419

Привіт, дорогі друзі, вас вітає інтернет магазин 3Д ручок 3dpens.com.ua.

І сьогодні ми розглянемо 3Д ручку MyRiwell V4 (RP800A). Ручка упакована в цю симпатичну упаковку, на якій вказана вся потрібна користувачеві інформація про цю 3Д ручці. Відкривається ця коробочка дуже легко. Перше, що ми бачимо це інструкція англійською мовою, стандартний набір пластику, шнур і адаптер живлення. Ця ручка працює як від стандартної розетки, так і від Павербанк, а також підтримує такі типи пластику як ABS і PLA з діаметром нитки 1.75 мм.ось ми нарешті дісталися до самої 3Д ручці. Вона у нас синього кольору і має оригінальний прямокутний дизайн, несхожий на дизайн інших ручок. Ця 3Д ручка дуже легка, тонка, а також ідеально збалансована, тому в руці вона сидить дуже зручно. Спереду ця ручка має невеликий дисплей, за допомогою якого можна вибрати режими використовуваного пластика і регулювати температуру, а також є 2 індикатора. Зліва недалеко одна від іншої знаходяться кнопки подачі і повернення пластика. Праворуч є повзунок перемикання швидкості подачі пластика. Зверху є вхід для живлення і отвір для пластику.

Як працювати 3Д ручкою?

Ми підключаємо ручку до розетки і бачимо, що на екранчику висвітилася вся необхідна нам інформація. Тепер нам потрібно вибрати режим в залежності від того, який пластик ми будемо використовувати. Ми будемо використовувати ABS пластик, тому нам потрібно, щоб на дисплеї відображалися букви ABS. Нам потрібно натиснути на кнопку повернення і кнопочку +. Режим змінився і тепер нам потрібно натиснути на кнопку подачі пластика. Температура піднімається, а це означає, що ручка гріється. Як тільки температура досягне 210 градусів можна починати малювати.

Ось ми бачимо, що температура вже досягла 210 градусів, тепер нам потрібно вставити пластик і натиснути на кнопку подачі. Ця ручка має ручний і автоматичний режим подачі пластику. Щоб включити автоматичний режим, Вам потрібно 2 рази натиснути на кнопку подачі.

Тепер, якщо ви хочете змінити режим пластика потрібно вийняти пластик натисканням на кнопку повернення, а потім натиснути на кнопку вгору і +. Як ми бачимо, засвітилися 3 букви PLA і температура падає до 175 градусів. Після цього можна вставити PLA пластик і натиснути на кнопку подачі. Щоб вимкнути ручку, потрібно просто висмикнути шнур.

Відразу хочу сказати, що мені дуже сподобалося малювати цієї 3Д ручкою. Вона зручна, має невеликий дисплей, можна регулювати температуру. Підтримує відразу два типи пластику, а діаметр сопла становить 0.6 мм, що дозволяє робити лінії більш тонкими і рівними. В цілому ця 3Д ручка зроблена дуже якісно.

Купуючи цю 3Д ручку в нашому інтернет магазині, ви безкоштовно отримуєте трафарети і свердло для чищення сопла в подарунок.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!