Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти
Огляд 3D ручка MyRiwell V5

Огляд 3D ручка MyRiwell V5

2019-07-11 14:36:51   0   619

Привіт, дорогі друзі, вас вітає інтернет магазин 3Д ручок 3dpens.com.ua.

І сьогодні у нас буде огляд на 3Д ручку V5. Як ми бачимо, ця ручка йде в цій чудовій красивій коробці. Все досить зручно і компактно упаковано. Давайте відкриємо нашу коробку і подивимося, що знаходиться всередині. В першу чергу ми бачимо інструкцію до нашої 3Д ручці, вона йде англійською та китайською мовою. Ті, хто знає англійську мову, Може все це прочитати, а я коротко поясню Вам, що до чого. Так ось ми бачимо нашу ручку, вона у нас салатового кольору. Зовні ручка виглядає красиво, тепер розглянемо її функціонал. Тут у нас знаходиться вхід для живлення, ручку можна підключати до розетки або ж до Пауербанк. У цей отвір ми будемо вставляти пластик для ручки. Відразу хочу сказати, що ця ручка автоматично визначає тип використовуваного вами пластика, і Вам не потрібно буде вручну постійно перемикати. На лівій стороні ручки розміщені 2 кнопки. Нижня-це кнопка подачі пластику, а верхня – кнопка повернення пластику з нашої 3д ручки. З правого боку ручки знаходяться кнопки + і -, які відповідають за перемикання швидкості подачі пластика. Ця 3Д ручка має 3 режими швидкості: повільний, середній і швидкий. Також на верхній панелі ручки ми бачимо 3 індикатора, про які я вам розповім трохи пізніше. У цій 3Д ручці є вбудований кулер, що допомагає їй не перегріватися і дозволяє нам довго працювати з ручкою і малювати прекрасні малюнки. Так... Давайте з Вами подивимося, що ще йде в комплектації. Тут ми бачимо адаптер живлення, він працює від стандартної розетки, і шнур до нього. Також є стандартний набір пластику. Це пластик типу PLA оранжевого і фіолетового кольору. Пластика, звичайно замало, але його легко можна придбати, так як ця ручка використовує пластикові нитки діаметром 1.75 мм. Для огляду я заздалегідь наготовив ABS пластик, і буду працювати з цим типом пластика, щоб продемонструвати Вам як ця 3Д ручка працює.

Як працювати 3Д ручкою?

Зараз ми підключимо ручку до кабелю живлення і подивимося, що станеться. Ось ми бачимо, що логотип засвітився синім кольором, а це означає, що все працює справно. Тепер нам потрібно натиснути на кнопку подачі пластика. І ми бачимо, що загорівся верхній індикатор червоним кольором. Це означає, що наша 3Д ручка розігрівається, коли цей індикатор загориться синім кольором, це означає, що вже можна вставляти пластик в ручку і починати роботу. Поки ручка гріється, можна вибрати швидкість подачі пластика. Якщо світиться ось цей індикатор, то швидкість буде середня. Якщо ми натиснемо на кнопочку -, то швидкість буде низька і буде світитися нижній індикатор червоним кольором. Якщо ми натиснемо на+, то можемо виставити швидкий режим, і обидва індикатора будуть світитися.

Ось уже наша ручка розігрілася, і я готовий почати з нею працювати. Я виберу червоний пластик. Його потрібно вставити в цей отвір і натиснути на кнопку подачі пластика. Ось пластик вже пішов, і я спробую написати назву нашого інтернет магазину.

Що ж. У мене це вийшло ось так. І відразу хочу розповісти Вам про те, як працюється з цією 3Д ручкою. Вона досить легка, що дозволяє кісті не перевтомлюватися. Має автоматичний режим подачі пластику, тобто Вам не треба постійно тиснути на кнопку. Раз натиснули-пластик пішов, ще раз натиснули-пластик зупинився. Можна перемикати швидкості. Якщо ви включили ручку, вставили в неї пластик, відволіклися на якийсь час і забули про неї, не хвилюйтеся. Ця 3Д ручка автоматично витягує пластик і вимикається після 3 хвилин простою. Недоліком цієї ручки є трохи порушений баланс, так як верхня частина ручки важче нижньої, але до цього, я думаю, можна звикнути.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!