Подарунки
20
метрів
0
см
Купите любую 3D ручку и получите в ПОДАРОК!

1) Набор пластика!

2) Набор трафаретов!

3) Сверло для чистки сопла!

Контакти
Огляд історії 3d ручок

Огляд історії 3d ручок

2019-07-11 14:44:13   0   683

3D ручки є відносно новим інструментом для розробників, дизайнерів, художників та любителів. Число компаній, що виробляють 3д-ручки, різко зросла за три роки з моменту їх появи. У цій статті представлена коротка історія 3Д ручок і інноваційних функцій, які можна знайти в сучасних 3-D ручках.

Початок Революції 3 Д ручок

Сучасні 3D-ручки були втілені в життя завдяки компанії "WobbleWorks" і їх нововведенню 3Doodler в 2013 році. Проте, ідея портативної 3D ручки існувала і до цього. У патенті 1995 року компанії "Stratasys" «апарат і метод створення тривимірних об'єктів» було зроблено посилання на концепцію про те, що для створення тривимірних об'єктів можуть використовуватися як клейові пістолети, так і воскові пістолети шляхом дозування нагрітих рідин, які тверднуть після видачі. У патенті наголошується, що ці інструменти можуть використовуватися для малювання тривимірних об'єктів, але механічний контроль в 3Д принтері міг би виробляти значно перевершують форми, ніж ручний контроль.

Хто почав революцію 3d-ручок?

Ідея 3д ручки 3Doodler народилася у двох винахідників Максвела Бозі і Пітера Ділворта через розчарування, що потрібно було чекати 14 годин поки 3д принтер завершить 3D-друк, а потім помітили, що одна лінія була пропущена. Через рік після розробки концепції нового пристрою вони запустили кампанію WobbleWorks 3Doodler pen на Kickstarter і зібрали 2,3 мільйона доларів, хоча їх метою було зібрати всього 30 000 доларів. Коли цей величезний попит на 3д ручки був оприлюднений, багато інших компаній незабаром пішли за розробкою власних моделей 3-Д ручок.

Починаючи з першої презентації 3Doodler, кількість компаній, що займаються 3D-ручками, миттєво зросла. Деякі з цих компаній: MyRiwell, Sunlu, Dewang, Air Pen. Всі ці компанії надають в основному стандартні функції, але також намагаються відкоригувати деякі з недоліків інших продуктів, намагаючись захопити ринок Ентузіастів 3 Д ручок. Більшість нововведень сучасних 3D ручок в основному зосереджені на зручності використання, але є деякі компанії, які намагаються забезпечити своїм клієнтам нові враження. Деякі з стандартних функцій доступні майже для всіх 3d-ручок: 1) вказівка температури, 2) регулювання температури (для вибору між PLA і ABS), 3) Контроль швидкості екструзії, 4) кнопки зміни типу пластикової нитки.

Інноваційні особливості 3Д-ручок

На додаток до стандартних конструктивних особливостей, нижче перераховані інноваційні функції, які мають особливе значення для якісних 3-D ручок.

Надійність і простота очищення

Хоча це може здатися не особливо інноваційним, найкращі ручки повинні мати високий ступінь надійності і простотою очищення від застряглого пластику. Друк за допомогою 3D-ручки може призвести до засмічення сопла. Добре продумані моделі 3D ручок в значній мірі протестовані і забезпечать надійне використання і заощадять час і гроші користувача від можливої прочищення.

Швидкість

Швидкість екструзії-це функція, яка значно покращує роботу з 3Д ручкою. Швидкість екструзії залежить від компонентів ручки, причому більш якісні ручки мають можливість друкувати зі швидкістю набагато вище, ніж інші. Тривимірна друкарська ручка з швидким екструдуванням економить час користувача і забезпечує поліпшену роботу 3D-друку.

Ергономіка

Ергономіка 3D-ручки-це характеристика, з якої багато компаній намагаються отримати вигоду. Сьогодні більшість дизайнів 3Д ручок мають відносно однакову форму з великим циліндричним корпусом, структурованим так, щоб відповідати великому і вказівному пальцях руки. Однак такі компанії, як LIX і Air Pen, випускають компактні і ергономічні 3-Д ручки, які є найтоншими і легкими в даний час. Вибір між великою або маленькою 3 д ручкою повністю є прерогативою користувача.

Тип пластикової нитки

I’m Одне нововведення 3Д ручок, яке виводить ці девайси на абсолютно новий рівень, – це світиться PLA пластик. У складі цього пластика міститься люмінофор-пігмент, що забезпечує світіння в темряві. Такий пластик абсолютно безпечний для людини. Він нерадіоактивний і нетоксичний. Однак недоліком цього пластику є те, що він є більш дорогим, ніж стандартний ABS або PLA пластик.

Укладення

Ринок 3Д ручок виріс від однієї компанії до десятків за останні три роки. 3Doodler проклав шлях, і інші компанії, розуміючи перспективність ринку 3d-ручок, незабаром приєдналися в цей бізнес. Надійність, швидкість і ергономіка – три основні характеристики, які повинні мати сучасні 3д-ручки.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!